Közösség-orientált közönség- és partnerszervezés

A társadalom fontos részét képezik a közösségek. Diákság, művészek, tudósok, vállalkozók, stb.

A januárban indított “Expo-innováció” mozgalmunknak egyik lényeges része, kifejleszteni egy nagyon hatékony közösség-orientált közönség- és partnerszervezést. Az Európai Testvér-fesztiválok Hálózata jó apropót ad erre.

Különleges, kreatív csoportmódszereket alkalmazó tanácskozást is megszervezünk, melyre meghívjuk klubtagjainkat és olyanokat, akik érintettek lehetnek a mozgalmunkban. Az előkészítést a március 25-i TesTudaT Konferenciánkon már elkezdjük, és a nagyobb SZB-t az április 14-i EU-Expó Klubunkra hívjuk össze.

Főpróba az Első Mézes-Élet Fesztivál szervezése lesz, 2018. április 22-én, a Föld Napján.

Egy körlevélben megkérdezzük a potenciális tagjainkat, mi a véleményük, javaslatuk.

A jó közösségekre nagyon nagy szükség van manapság. Az EU-EXPO témái, moduljai, programjai is jó apropót teremtenek az igazi közösségi életre.

Az eredményeket a májusi klubunkon értékeljük, és fejlesztjük tovább a módszereinket.